tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl

Amatorskie Mistrzostwa Gminy Goleszów w Tenisie Stołowym 2012

W minioną sobotę, na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Dzięgielowie, rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Gminy Goleszów w Tenisie Stołowym. W kategorii pow. 40  lat, drugi rok z rzędu, bezkonkurencyjny okazał się Ryszard Grądkowski z Goleszowa, w kat. 17-40 lat puchar za I miejsce odebrał Marcin Cieślar również z Goleszowa, a w kat. OPEN wygrał Dominik Dziembała z Dzięgielowa. Zawody zostały zorganizowane przez Gminę Goleszów oraz klub LKS "Lesznianka" Leszna Górna.

Zmagania zawodników obserwowali m.in. Wójt Gminy Goleszów Krzysztof Glajcar oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Krzysztof Kohut.
Do zawodów przystąpiło 28 zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach.
Puchary, dyplomy i nagrody dla najlepszych zawodników w każdej z kategorii wręczyli Wójt Gminy Goleszów oraz Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy Goleszów.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Gminy Goleszów w Tenisie Stołowym - 08.12.2012 r.

Kategoria OPEN

1. Dominik Dziembała (Dzięgielów/LKS Lesznianka)
2. Dariusz Walarus (Cieszyn/LKS Lesznianka)
3. Jakub Pustówka (Leszna Górna/LKS Lesznianka)
4. Artur Jahn (Dzięgielów/LKS Lesznianka)
5. Sebastian Ganiek (Leszna Górna/LKS Lesznianka)
6. Dawid Dziembała (Dzięgielów/LKS Lesznianka)
7. Kamil Smolik (Leszna Górna/LKS Lesznianka)
8-9. Arkadiusz Wiecheć (Dzięgielów/LKS Lesznianka)
8-9. Adrian Wiecheć (Dzięgielów/LKS Lesznianka)

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które służyły pomocą przy przygotowaniu i przeprowadzeniu Indywidualnych Mistrzostw Gminy Goleszów w Tenisie Stołowym. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do sędziego głównego turnieju Andrzeja Pustówki z rodziną oraz dyrektora Szkoły Podstawowej w Dzięgielowie Pani Katarzyny Bogdał.